“WYKORZYSTAJ POTĘGĘ PODŚWIADOMOŚCI W PRACY” JOSEPH MURPHY

334

Jeśli jesteś fanem “Potęgi Podświadomości”, a jeszcze dodatkowo prowadzisz własną firmę i ważny jest dla Ciebie rozwój osobisty, koniecznie sięgnij po tę pozycję książkową. Autor bestsellerowej “Potęgi Podświadomości”, pokazuje jak rozwijać cechy osobowości, które umożliwiają sukces w życiu zawodowym, wyznaczać cele, wzbudzić w sobie większy entuzjazm, pokonać stres i przezwyciężyć złe nawyki. Uczy jak nakłonić innych do współpracy i stworzyć dynamiczny zespół. Daje wskazówki jak efektywniej porozumiewać się, lepiej zarządzać czasem i przyspieszyć swoją karierę. Jak zaangażować podświadomy umysł w rozwój osobisty i proces samorealizacji? Dzięki prostym zmianom w nawykowym, zwykle ograniczającym sposobie myślenia. Zmieniając sposób myślenia zrealizować życiowe cele oraz wykroczyć poza rutynę i przeciętność.

Przeczytawszy książkę nie będziesz mówił “Dzięki Bogu już piątek” tylko “Dzięki Bogi już poniedziałek”, przezwyciężysz negatywne myślenie i kiedy życie podrzuca Ci “kwaśne jabłka” nauczysz się zamieniać je w “szarlotkę”.

Z książki tej dowiesz się m.in. jak:

  • radzić sobie ze stresem i trudnościami;
  • zwiększać pewność siebie i poczucie własnej wartości;
  • przekonywać innych do swoich poglądów i pomysłów;
  • postępować z trudnymi ludźmi;
  • osiągać pozycję lidera.

J. Murphy to autor wielu książek, programów i audycji radiowych na temat duchowości, sztuki dobrego życia, filozofii i kultury. Jego prace dla wielu stały się poradnikami życiowymi. Jeśli poszukujesz książki lekkiej, a jednocześnie zmuszającej do weryfikacji nawyków i zachowań koniecznie sięgnij po tę pozycję i w pełni wykorzystuj potęgę podświadomości w pracy.